İletişim Bilgileri
Tel   : 0 212 534 41 06
Gsm: 0 541 694 53 19
Referanslarımız

Site Temizliği

site-temizligi

Günümüzde insanlarımız apartmanlar ve müstakil evler yerine şehre uzak sitelerde yaşamayı tercih etmektedirler. Siteler şehir merkezinin boğucu havasından ve gürültüden uzak olmasından dolayı sitelerde yaşayan insan sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Sitelerin kaliteleri de sitede yaşamayı düşünen kişiler açısından önemli olduğundan dolayı, kiracı siteden bir konuta bakmaya geldiğinde ilk izlenimi çok önemlidir. Sitelerde huzuru arayan kişiler için temizlik ve çiçek ve süs ağaçların bolluğu çok önemlidir.
Sitelerdeki binaların çokluğundan dolayı ister istemez temizlik sorunu ortaya çıkar ve ilgilenilmediği taktirde sitenin kalitesini düşürerek sitenin tercih sebepleri azalmış olur. Sitelerin temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken yerler Blokların önleri ve bitkilerin temizliğidir. Fakat temizlik sitenin her noktasında aynı titizlikte yapılması gerekir.
Şirketimiz anlayışı bakımından sitelerin her noktasına aynı özeni göstererek, sitelerinizi şirketimiz bünyesindeki kaliteli çalışanları ve ekipmanları ile sitelerinizi baştan sona en ince ayrıntısına kadar temizlemek bizim görevimizdir.
Ayrıca havuz olan sitelerin için de havuz temizleme işlemi sağlık koşullarına uygun bir şekilde yerine getirilmektedir. Unutmayınız ki temiz olmayan havuzun içinde her türlü hastalığa maruz kalabilirsiniz!