İletişim Bilgileri
Tel   : 0 212 534 41 06
Gsm: 0 541 694 53 19
Referanslarımız

Okul Temizliği

okul-temizligi

İlkokul, lise ve üniversitede  eğitim gören çocuklarımızın sağlığı sizler için olduğu gibi bizim içinde çok önemlidir. Çocukların ve genlerin günlerinin büyük bir çoğunluğunu geçirdikleri eğitim yuvalarının temizli kesinlikle titizlik gerektiren bir çalışma içermelidir. Bu çalışmaları işinde deneyime sahip kişilerce yapılmasını istiyorsanız Besta Grup olarak okul temizliği hizmetimizi sizlere sunmaya hazırız.

Çocuklarımız koridorlar, lavabolar, pencereler, masalar vb. birçok yer ile sürekli iç içe ve temas halinde oluyorlar.  Buda onların mikroplar ile sürekli iç içe olduğu anlamına gelmektedir. Gerekli temizlik önlemleri alınmaz ise çocuklarımızın sağlığı ciddi derecede tehlike altında olabiliyor. Sizlerde çocuklarınızın temiz bir yerde eğitim almasını istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Biz Betsa Grup olarak okul temizliği hizmetimiz ile çocuklarımızın eğitimine en temiz ortamda devam etmelerini sağlıyoruz.

Bugüne kadar çalıştığımız sayısız eğitim kurumunun memnuniyeti ile hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Yapmanız gereken sadece telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmak. Bizde en deneyimli personelimiz ile hizmetimizi sağlamak için sizlere geliyoruz.