İletişim Bilgileri
Tel   : 0 212 534 41 06
Gsm: 0 541 694 53 19
Referanslarımız

Leke çıkarmak

leke-cikarma-dry-center

Dışarıda yada ev içinde bir çok şeyle ilgileniriz, uğraşırız. Özellikle kirlenmemize neden olan bir çok şey mevcuttur. Ev önünde top oynayan bir çocuğun üzerinde, bir çok leke kir görülür. Fakat çoğu kirler, evdeki çamaşır makinesi ve beraberinde kullanılacak çeşitli temizlik ürünleriyle, oldukça temizlenmiş olur. Bu durumda lekelerle uğraşmadan giysileri temizlemiş olabiliyoruz. Fakat durum her zaman için böyle olamayabiliyor.

Bazı lekeler vardır ki, giysi üzerinden o lekeyi temizleyebilmek adına oldukça büyük uğraşlar vermek zorunda kalıyoruz. Hatta bazı lekeleri, ne yapsak bile geçiremediğimiz için, kalıcı olduklarını düşünüyor ve onları kabulleniyoruz. Fakat özellikle çeşitli gıda ve yemek tüketimi esnasında, giysi üzerinde oluşan bu lekeleri çıkarmak, imkansız değildir. Gıda tüketilirken yada yemek yerken üzerinizdeki giysiye yada herhangi bir yere bulaşan özellikle yağlı ve benzeri bir çok sıvı türü madde yüzünden oluşan lekeleri, temizlemek adına oldukça etkili ve güçlü temizli ürünlerini tercih etmeliyiz. Bu sayede sonucu kendimiz de göreceğiz.

Bu amaç doğrultusunda, çeşitli temizlik ürünleri için, yapılacak kısa bir araştırma sonucunda, bulabileceğiniz çeşitli en etkili temizlik ürünleri sizin, çıkmaz lekeler dediğiniz lekeler karşısındaki, en büyük yardımcınız olacaktır. Bu nedenle, hiç şüphesiz ki ürün seçiminde oldukça dikkatli olmakta fayda var. Bu sayede en zor, hatta çıkması imkansız olduğunu düşündüğünüz lekeleri bile hiç zorlanmadan temizleyebilirsiniz.