İletişim Bilgileri
Tel   : 0 212 534 41 06
Gsm: 0 541 694 53 19
Referanslarımız

Koltuk Temizliği

koltuk-temizligi

Koltuklarınızı yerinden kaldırmak çok mu zor ?
Onları nasıl temizleyeceğinizi mi düşünüyorsunuz ?

Bırakın koltuklarınızı biz uzman ekibimiz ile temizleyelim. Çünkü koltuklarımız günlük hayatımızda elbiselerimiz kadar çok kullandığımız eşyalarımız dır ve özen ve tizizlik gerektiren bir temizlik işlem isterler. Özel vakumlu makinelerimiz ve koltuklarınız için en uygun şampuan seçimleri ile koltuk temizleme hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Koltuklarınız işlem sonunda %80 kuruluğa sahip olur ve ilk aldığınız gibi parlak bir görüntü sizi bekliyor olacaktır.

Kullandığınız malzemeler koltuklarınıza zarar verir mi ?

Kesinlikle koltuklarınıza zarar verecek malzemeler kullanılmamaktadır. Koltuklarınızdaki lekeler için kullandığımız ürünler tamamen bitkisel ürünlerdir ve kesinlikle koltuklarınıza zarar vermez. Söylediğimiz gibi koltuklarınız için en uygun ürünleri kullanıyoruz.
?   İlk olarak koltuklarınız için en uygun ürün seçimini yapıyoruz.
? Daha sonra koltuklarınız için uygun şampuan seçilerek ıslatma işlemi yapılıyor.
?  Ardından koltuğunuz üzerinde olan lekeler tespit edilerek onları çıkartmak için uygun bitkisel ürün seçiliyor ve leke çıkartma işlemini yapıyoruz.
? En son olarak temiz suyu püskürtme ve kirli suyu emme işlemini yapan makinelerimiz ile koltuklarınızı temizliyoruz.

Bütün bu işlemler sonucu koltuklarınız tamamen kirden ve bakteriden arınmış temiz bir görünüme sahip olacaktır. Sizde koltuk temizleme işlemlerinizi bizlere yani Besta Gruba yaptırmak istiyorsanız telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İşlerinde en deneyimli ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.