İletişim Bilgileri
Tel   : 0 212 534 41 06
Gsm: 0 541 694 53 19
Referanslarımız

Havuz Temizliği

havuz-temizligi

Toplu kullanıma açık alanlarda temizliğini en çok dikkat edilmesi gereken yerlerden biride havuzlar dır. Havuz temizliği görünen kirler dışında görünmeyen ve sağlığımızı tehtit edebilecek bakterilerden arındırılması ile de sağlanmalıdır. Bu yüzden havuzlarda hijyen koşulları en üst seviyede olmalıdır. İşinde uzman kişiler ile havuzunuzun gerekli ölçümleri yapılıp kullanıma en uygun seviyeye getirilmesi işlemleri yapılmalıdır.

Peki havuzun temiz olduğunu nasıl anlarız ?
İlk olarak suyun berraklık seviyesi ile kontrol yapabiliriz fakat her zaman berraklık kontrolü yeterli olmayabilir. Daha sonra havuz içindeki seramiklerin üzerinde gezdirerek yosun tabakası olup olmadığını kontrol edebiliriz. Son olarak burnumuza güvenmeliyiz. Aşırı klorlama işlemi yapılmış havuzlarda rahatsız edici bir klor kokusu oluşur ve aşırı klorlanmış havuzlar kişi sağlığını tehdit edebilir.

Bizde şirketimiz ile deneyimli ekibimizin sağladığı en iyi havuz temizliği hizmetini sizlere sunmaya hazırız. Zengin müşteri referansımız ve onların memnuniyeti ile sizlere en iyi hizmeti sağlayacağımızın garantisini verebiliriz. Bizim çalışmak isterseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.