İletişim Bilgileri
Tel   : 0 212 534 41 06
Gsm: 0 541 694 53 19
Referanslarımız

Hastane Temizliği

hastane-temizligi

İnsan sağlığının tehditlere en yakın olduğu yerlerin başında hastaneler gelir. Gerekli hijyen tedbirler alınmadığı taktirde çok ciddi sağlık sorunları ortaya çıkan durumlar oluşabilir. Onun için hastane temizliğinde çalışacak olan personel özenle seçilmiş olmalı ve işinde uzman kişiler olmalıdır. Eğer alınacak personel daha önce herhangi bir sağlık kuruluşunun temizlik ekibinde çalışmamış ise gerekli eğitim verilmeli ve daha sonra işe başlamalıdır.

Sağlık kuruluşlarında ameliyathane, lavabo ve banyo gibi ortamların sterilizasyonu en iyi şekilde yapılmalıdır. Mikrop taşıma ve mikrop bulaşma olasılığının en yüksek olduğu ameliyathane, lavabo ve banyolardır. Bu işlemleride en iyi şekilde sağlayabilmek işinde uzman ve deneyimli bir personelle mümkündür.

Biz sağlık kuruluşları temizliği konusunda uzman ekibimiz ile size bu hizmeti sunuyoruz. Ekibimizin hastane temizliği konusunda uzman olduğu ile ilgili en ufak bir şüpheniz olmasın. Uzman ekibimiz ve müşteri memnuniyetimiz ile sağlık kuruluşunuzun temizliğini yapmak için  hazırız. Hastane temizliği için şirketimiz ile çalışmak istiyorsanız bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.