İletişim Bilgileri
Tel   : 0 212 534 41 06
Gsm: 0 541 694 53 19
Referanslarımız

Fabrika Temizliği

fabrika-temizligi

Temiz bir çalışma ortamının iş verimliğini arttırdığı ve çalışanların işlerinde daha muhtlu olduğu bilimsel veriler sonucu açıklanmıştır. Sizde işçilerinizin çalışma ortamının temiz olmasını istiyorsanız bizleri yani Besta Grub‘u tercih edebilirsiniz.

Profesyonel bir temizlik hizmeti isteyen fabrika temizliği yani endüstriyel temizlik; imalathane, ofis, dış cephe temizleme, zemin temizliği, makine temizliği gibi birçok temizlik alanını içinde bulundurur. Özellikle makine temizliği kısmı titiz bir çalışma gerektirir. Bunu sağlayacak işinde uzman ve kaliteli bir ekibe ihtiyacınız vardır. Uzman ekip gerekli incelemelerin ardından fabrikanızın temizliği için gerekli olan en iyi ekipmanları tercih eder ve fabrika temizliği işlemini gerçekleştirir.

Ayrıca doğal afet ya da bir yangın sonucu fabrikada oluşan hasarın temizliğini bir uzman ekip olmadan halletmek çok zordur. Besta Grup olarak bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olmak için her zaman hazırız.

En deneyimli uzman ekibimiz olarak fabrika temizlik hizmetini size sağlıyoruz. Fabrika temizlik hizmetimiz için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ardından hizmetimiz için uzman personelimizin gerekli incelemeler ardından size hizmet bedelini sunacağız.