İletişim Bilgileri
Tel   : 0 212 534 41 06
Gsm: 0 541 694 53 19
Referanslarımız

Dış Cephe Cam Temizliği

dis-cephe-cam-temizligi-1

Yeni iş merkezleri ve gökdelenlerin güzel görünmeleri açısından cam kaplanması çok önemlidir. Dış cepheleri cam olan şirket binaları şirketin kalitesini belli eder ve  dış cephe camlarının temizliği kurumsallığın da bir göstergesidir. Kurumsal şirketlerin bu denli büyük yapılara sahip olması ve dış cephelerinin temizliği düzenli, titiz bir şirket anlayışına sahip olduğunuzun bir kanıtıdır.
Dış cephe cam temizliği, normal temizlik şirketlerinin verebileceği bir hizmet olmadığını unutmayınız. Şirketinizin iç temizliğinden sorumlu temizlik şirketleri çalışanları güvenlik gerekçelerinden dolayı dış cepheye müdahale edememektedirler. Bu nedenle dış cephe cam temizliğinde emniyet tedbirlerini almış olan şirketimiz tam olarak istediğiniz hizmet anlayışını sizlere sunmaktadır.
Dış cephe cam temizliğinde güvenlik kontrolleri bakımından onaylı olan firmamız bu konuda sizlere sorunsuz bir temizlik anlayışı sergilemektedirler. Şirketinizin binalarının dış cephe camlarını son teknoloji güvenlik ürünleri ile çalışanlarımız aradığınız kaliteli hizmeti sizlerle buluşturarak dış etkenlerden gelen kötü koşullarda bile temizlik ara sürelerini uzatacak şirketinize ekonomik yönden de rahatlamasını sağlamaktadır.